Nema kud
ANABELA POTVRDILA PISANJE KURIRA: Dugujem 40.000 evra! Zato sam ušla u Zadrugu
Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Damir Dervišagić
Pevačica napala Marka
Uvek sam bila kancer jer ne gledam korist
Marko Miljković i Anabela nastavljaju da ratuju zbog Lune, pa su i prethodne noći pale teške reči. - Trenutno smo zatrovani Anabelom ovde, ovo što je radila ovih dana je stvarno sramota za sve, i za njenu porodicu - rekao je Miljković posle pogledanog snimka, a onda mu je ona odgovorila. - Uvek sam bila kancer jer jedino ja ne gledam pare i korist. Kancer će se odstraniti sam, onda kada bude hteo... Recidiv sam, vratiće se - izjavila je Anabela.